• آغاز ثبت نام کنفرانس وب و موبایل ایران

    کد: 16320
    تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 2959
    کنفرانس وب و موبایل ایران مورخ 26 و 27 بهمن ماه سال جاری در سالن همایشهای بین المللی شهید بهشتی برگزار میشود.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، . این کنفرانس دو روزه شامل سخنرانی ها و میزگرد های مباحثه با حضور کارآفرینان موفق و چهره های برجسته حول موضوعات داغ روز برگزار می شود. برخی از محورهای کنفرانس عبارتند از:

     تحولات برنامه نویسی مدرن: تازه های برنامه نویسی موبایل، Trend زبان های برنامه نویسی سال 2014، اپلیکیشن های هایبرید، فریم ورک های برنامه نویسی، برنامه نویسی سمت کاربر و موضوعاتی چون SWIFT و HHVM در این محور مطرح خواهند شد.

     مدیریت تولید و توسعه نرم افزار: فرایند تولید نرم افزار، ساختار تیم برنامه نویسی ومعرفی تجربیات موفق در تست و رفع اشکال، مستندسازی و توسعه نرم افزار پس از ارائه به بازار از موضوعات مورد بحث در این محور هستند.

    کنفرانس وب و موبایل ایران فرصتی مناسب برای معرفی استارت آپ ها و Trendهای جدید

    دبیرخانه کنفرانس وب و موبایل ایران قصد دارد به معرفی استارت آپ های جدید ایرانی وTrend های جدید شرکت های فعال در زمینه وب و موبایل در یک سال اخیر؛ به صورت ویدیوهای تبلیغاتی در کنفرانس وب و موبایل یا صفحه ای در وب سایت کنفرانس وب وموبایل بپردازد . از شرکت های فعال در زمینه وب و موبایل دعوت می نماید اتفاقات مهم در سال گذشته در شرکت خود را با پر کردن فرم مربوطه به کنفرانس معرفی کنند تا پس از بررسی و تایید در ویدیوهای تبلیغاتی و یا سایت کنفرانس معرفی شوند .

    علاقمندان برای ثبت نام در این کنفرانس و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت همایش با آدرس http://iranwebconference.com/fa  مراجعه کنند.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان همدان می باشد.
مجری: پورتال سامان