• برگزاری اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور

    کد: 21667
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1502
    اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور با شعار صنایع الکترونیک، پیشران اقتصاد دانش بنیان توسط صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور 19 مردادماه امسال به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور مسوولان، مدیران و کارشناسان نهادها و انجمن های مرتبط در پژوهشگاه نیرو برپا می شود.

    توسعه اقتصاد دانش بنیان از رهگذر فناوری های پیشرفته، تبیین مهم ترین سیاست های راهبردی در توسعه فناوری های پیشرفته در کشور و جهت گیری های راهبردی و پیامدهای آن در حوزه های سازوکارهای حمایت غیرمستقیم ازجمله اهداف همایش به شمار می رود.

    مخاطبان اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور را شرکت های فعال در صنعت الکترونیک، سیاست گذاران فعال در حوزه صنایع نوین و فناوری های پیشرفته و پژوهشگران عرصه صنایع الکترونیک تشکیل می دهند.عناوین سه نشست تخصصی همایش شامل سازوکارهای حمایت غیرمستقیم با تاکید بر مدل های تامین مالی صنایع پیشرفته، لزوم نفوذ فناوری پیشرفته در بنگاه های بزرگ و نقش آنها در توسعه شرکت های نوپا و همکاری بین المللی و یادگیری فناوری در دوران پساتحریم است .

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان همدان می باشد.
مجری: پورتال سامان