• رئیس پارک علمی و فناوری اعلام کرد :

    در همکاری با نصر کشور بازار فاوای کشور را گسترش خواهیم داد

    کد: 28122
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 38
    رئیس پارک علمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور در نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تاکید کرد : با نصر کشور همکاری نزدیکی خواهیم کرد .

    رئیس پارک علمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور در نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تاکید کرد : با نصر کشور همکاری نزدیکی خواهیم کرد .

    رئیس پارک علمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات ( سجاد ) با حضور در نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) تاکید کرد : با نصر کشور برای توسعه بازار فاوای کشور همکاری نزدیکی خواهیم داشت .

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور ، محمد جعفر صدیق در این نشست گفت : با شکل گیری پارک های عملی فناوری در کشور حرکتی شکل گرفته که می تواند حرکت جدی در بازار فاوای کشور باشد .

    وی افزود : افزایش ظرفیت بازار فاوا در اولویت کاری پارک های علمی و فناوری است و در این چارچوب لازم است با بخش خصوصی کار کرد و موانع را از پیش پای آنها برداشت .

    رئیس پارک علمی و فناوری سجاد تصریح کرد : مدل هایی را برای توسعه بازار در نظر داریم که در این مدل ها نصر نقش ویژه ای را ایفا خواهد کرد که در این چارچوب اجرای برنامه راهبردی بیستون بسیار مهم است .

    صدیق با اشاره به علاقه خود به برنامه راهبردی بیستون گفت : می خواهیم سرویس هایمان را در پارک سجاد با سازمان نصر به اشتراک بگذاریم و به همین دلیل نیازمند پژوهش بخصوص در بخش خصوصی هستیم .

    وی تاکید کرد : نگاه ما به پژوهش در بخش خصوصی کمک دولتی است که این کمک نیز باید بلاعوض باشد .

    او گفت : وظیفه ما هم افزایی است و امیدواریم در همکاری با نصر ، اقدامات ثمربخشی شکل گیرد و برای این اقدامات ما حال پی گیری در سطح دولتی هستیم .

    صدیق یکی از راهکارهای توسعه بازار را حل کردن موضوعات بازاریابی در سطح بین المللی دانست و افزود : با این بازار یابی می توان بسیاری از مشکلات کنونی بازار فاوای کشور را برطرف کرد .


    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان همدان می باشد.
مجری: پورتال سامان